Aktualności

Książki pojawiają się w soboty co tydzień lub co dwa tygodnie.
Zachęcam do współpracy - cz.alex[małpka]interia.pl im więcej recenzji tym więcej szans, że ludzie będą czytać książki :D
Pozdrawiam
Alex

niedziela, 18 maja 2008

"Słoneczny pocaunek" - Melissa de la Cruz


tytuł: Au pair. Słoneczny pocaunek
autor:
Melissa de la Cruz

wydawca: Amber

liczba stron: 208
kategoria: dla młodzieży
seria: Au pair
tłumaczenie: Ewa Spirydowicz

Operki wracają, żeby podbić Hamptons...

W tym roku już tylko Jacqui pracuje jako opiekunka. Co nie przeszkadza jej prowadzić gorącego flirtu z trzema milionerami... i czekać na księcia z bajki.
Eliza nie musi się już martwić o pieniądze. Może zacząć wymarzoną pracę u słynnego projektanta mody... dopóki intrygi zawistnej rywalki fatalnie nie pokrzyżują jej planów.
Mara mieszka ze swoim chłopakiem na luksusowym jachcie jego rodziców... i złości się, że Ryan woli siedzieć w domu, niż towarzyszyć jej na najgorętszych imprezach w najmodniejszych klubach.

Dla bohaterek "Au pair potrzebne od zaraz" i "Au pair. Clubbing" to ostatnie wakacje przed rozpoczęciem nauki w college’u. Trzeba podjąć ważne decyzje – w sprawach szkoły i w kwestii uczuć. No i trzeba się wyszaleć!

Książkę można wypożyczyć w bibliotece głównej przy ul.Rajskiej w Krakowie w dziale Młodzieżowym.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

ta cześc najmniej mi się podobała, ale jest ciekawa:d Ale czwarta cześc bedzie swietna:)ogolnie uwielbiam ta serie, bo jest fantastyczna:))

alex pisze...

seria jest fajna, jak dla mnie jako lekkie książeczki do rozerwania się może być, polecam na wakacje, świetnie się czyta w wolnych chwilach :)